Skip to main content

Kes me oleme

Pakume tugiteenuseid rahvusvahelise kaitse saajatele Eestis ja humanitaarabi oma kodudest põgenenud inimestele väljaspool. Me oleme üks olulisematest kompetentsikeskustest rände ja lõimumise teemal.

Pilt
erc-team-in-ukr
Meie missiooniks

on seista humanitaarkriiside tõttu kannatanud inimeste õiguste ja heaolu eest Eestis ja väljaspool.

Meie visiooniks

on maailm, kus kodu jätma pidanud inimesed tunnevad end koduselt ka uues kohas.

Meie väärtused:
Pilt
Illustration_Account
Inimlikkus

Oma töös lähtume humanitaarsest imperatiivist, s.t igaühe õigusest saada abi, kui ta seda vajab.

Pilt
Illustration_Account
Innovaatilisus ja tõenduspõhisus

Tunneme oma valdkonda ja toetume alati parimale olemasolevale teadmisele, kuid ei karda ka katsetada ja uute efektiivsete lahendustega välja tulla.

Pilt
Illustration_Account
Usaldusväärsus

Oma tegevuses anname alati oma parima, tegutsedes kiirelt, professionaalselt ja läbipaistvalt.

Meie meeskond

Eero Janson
Juhataja
+372 517 4334
eero@pagulasabi.ee
Helen Vellemaa
Finantsjuht
helen@pagulasabi.ee
Tatevik Khudinyan
Armeenia ja Gruusia esinduse juht
tatevik.khudinyan@pagulasabi.ee
Kristi Juurik
Personalijuht
kristi.juurik@pagulasabi.ee
Veronika Saareväli
Nõustamisprogrammi juht
veronika.saarevali@pagulasabi.ee
Marion Tamberg
Kogukonnaprogrammi juht
marion.tamberg@pagulasabi.ee
Maria Elisaveta Roosalu
Kommunikatsioonijuht
+372 56 486 086
maria.roosalu@pagulasabi.ee
Helika Saar
Huvikaitseprogrammi juht
helika.saar@pagulasabi.ee
Sigrid Solnik
Eesti programmide juht
sigrid.solnik@pagulasabi.ee
Taavet Tomberg
Toimetulekuprogrammi spetsialist
taavet@pagulasabi.ee
Omar Alakhras
Jordaania esinduse juht
omar@pagulasabi.ee
Laura Ombler
Vaimse tervise ning hariduse- ja teadlikkuse programmi juht
laura@pagulasabi.ee
Vitalii Demchuk
Ukraina esinduse juht
vitalii.demchuck@pagulasabi.ee
Partners
Meie rahastajad:
Oleme järgnevate ühenduste liikmed:

Oleme meedias

Wed, 08/17/2022 - 00:00
Eesti Pagulasabi aitab kolme riigi naistel luua üle 100 ettevõtte
Postimees
Mon, 08/08/2022 - 00:00
Eero Janson: Pagulasabi on jõudnud 130 000 ukrainlaseni
Vikerraadio (Uudis+)
Fri, 08/05/2022 - 00:00
Intervjuu Eero Jansoniga
Kuku raadio (Ärataja)
Tue, 08/02/2022 - 00:00
Eero Janson: inimesed Ukrainas vajavad raha, mitte asju. Neli kuud hiljem
ERR
Wed, 06/29/2022 - 00:00
Eero Jansoni intervjuu Eesti Pagulasabi tegevusest Ukrainas
Kuku raadio (Sihik)
Fri, 06/17/2022 - 00:00
Eero Jansoni intervjuu Terevisioonis
ERR (Terevisioon)
Wed, 06/15/2022 - 00:00
Anu Viltrop: iga abistaja pole tugiisik ja iga tugiisik pole sõber
ERR
Tue, 06/07/2022 - 00:00
Riigipiiri seaduse muutmise kava tekitab Eesti inimõiguslastes pahameelt
ERR
Mon, 06/06/2022 - 00:00
Estonia plans to legalize migrant pushbacks at borders
ERR News
Thu, 05/05/2022 - 00:00
Eero Janson: ülevaade abivajadusest Ukrainas
Kuku Raadio (Ärataja)
Mon, 05/02/2022 - 00:00
Intervjuu Eero Jansoniga
ETV (Ringvaade)
Fri, 04/22/2022 - 00:00
Eesti Pagulasabi alustab Ukraina sõjapõgenikele psühholoogilise toe pakkumist
Postimees
Wed, 04/13/2022 - 00:00
Eestis kooliteed alustavatele pagulaslastele makstakse ühekordset toetust
Delfi
Mon, 04/11/2022 - 00:00
Estonian Refugee Council, World Food Program sign cooperation agreement
Baltic Times
Fri, 04/08/2022 - 00:00
SUUR GRAAFIKALUGU | Ukraina sõja pagulastekriis on maailma ajaloos kiireim ja üks suurimaid. Ja esimene, mis meie õuele jõudis
Eesti Päevaleht
Mon, 04/04/2022 - 00:00
Pagulasabi on Ukrainas rahapõhise sekkumisega seni kõige rohkemate inimesteni jõudnud
Postimees
Fri, 04/01/2022 - 00:00
Refugee Council wraps up scheduled evacuation buses from Ukrainian border
ERR News
Fri, 04/01/2022 - 00:00
Eesti Pagulasabi on aidanud Eestisse 8074 Ukraina sõjapõgenikku
Postimees
Thu, 03/31/2022 - 00:00
Eero Janson. Eesti Pagulasabi lõpetab regulaarsed evakuatsioonid Ukrainast
ERR (Vikerraadio)
Thu, 03/31/2022 - 00:00
ERISAADE | Pagulasabi esindaja: riskide minimeerimiseks saadame Ukrainasse raha osade kaupa
Delfi
Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
9 + 0 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.