Skip to main content

Meie meeskond

Saage tuttavaks - see on Eesti Pagulasabi meeskond, kes töötab selle nimel, et kodu jätma pidanud inimesed oleksid hoitud ka uues kohas ning et terve ühiskond oleks sidusam ja mõnusam meile kõigile.
Pilt
Meeskond suvepäevadel 2023

Seisame pagulaste õiguste ja heaolu eest Eestis ja väljaspool

Eero Janson
Juhataja
+372 517 4334
eero@pagulasabi.ee
Helika Saar
Huvikaitseprogrammi juht
helika.saar@pagulasabi.ee
Sigrid Solnik
Eesti programmide juht
sigrid.solnik@pagulasabi.ee
Helen Vellemaa
Finantsjuht
helen@pagulasabi.ee
Tatevik Khudinyan
Armeenia ja Gruusia esinduse juht
tatevik.khudinyan@pagulasabi.ee
Kristi Juurik
Personalijuht
kristi.juurik@pagulasabi.ee
Veronika Saareväli
Nõustamisprogrammi juht
veronika.saarevali@pagulasabi.ee
Marion Tamberg
Kogukonnaprogrammi juht
marion.tamberg@pagulasabi.ee
Maria Elisaveta Roosalu
Kommunikatsioonijuht
+372 56 486 086
maria.roosalu@pagulasabi.ee
Taavet Tomberg
Toimetulekuprogrammi spetsialist
taavet@pagulasabi.ee
Omar Alakhras
Jordaania esinduse juht
omar@pagulasabi.ee
Laura Ombler
Vaimse tervise ning hariduse- ja teadlikkuse programmi juht
laura@pagulasabi.ee
Vitalii Demchuk
Ukraina esinduse juht
vitalii.demchuck@pagulasabi.ee
Soovid panustada?

Kas sa soovid midagi teisiti teha? Võta meiega ühendust ning liitu Eesti Pagulasabiga! Saa osa tööst, mida teeme üle maailma. 

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
5 + 11 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.