Skip to main content

Privaatsuspoliitika

Teie privaatsuse kaitsmine on meie jaoks oluline. Käesolev poliitika määratleb reeglid, kuidas MTÜ Eesti Pagulasabi (edaspidi: Pagulasabi) oma kodulehe külaliste isikuandmeid töötleb.

Me kogume andmeid ainult teie nõusolekul. Me kogume neid minimaalsel hulgal ja ainult sellist infot, mis on vajalik selleks, et meie suhtlus teeniks teie eesmärke. Me ei müü teie andmeid kolmandatele osapooltele ning kasutame neid ainult nii, nagu kirjeldatud selles privaatsuspoliitikas.

Millist infot me kogume ja miks?

Info veebilehe külastajate kohta

Kui te üksnes sirvite meie veebilehte, kogume samasugust põhilist infot, nagu koguvad enamik veebilehti. Kasutame tavalisi internetitehnoloogia lahendusi nagu küpsised ja veebiserveri logid. Seda teavet kogume kõigi külastajate kohta. Kõigi külastajate kohta kogutava teabe hulgas on külastaja brauseri tüüp, keele-eelistus, mis veebilehelt ja kuidas külastaja saabus, külastuse kuupäev ja kellaaeg. Kogume ka teavet, mis võib potentsiaalselt aidata veebisaidi kasutajat tuvastada, nagu külastaja IP-aadress. Me kogume seda teavet selleks, et paremini aru saada, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad, ning et jälgida ja kaitsta veebilehe turvalisust.

Veebilehe kaudu edastatud päringud ja pakkumised

Kui võtate meiega ühendust mõnda lehel olevat ühenduse võtmise vormi kasutades (vabatahtlikud, pakkumised, annetused), arhiveerime teie info meie andmebaasi, säilitades töötlemiseks vajalikud andmed ja võimalikud edasised arutelud. Enda e-maili aadressi ja telefoninumbri meile vormi kaudu edastades annate meile õiguse teiega nende kaudu kontakteeruda. Teie andmeid säilitame oma andmebaasis kuni kaks aastat.

Uudiskirjaga liitumine

Liitudes meie uudiskirjaga annate nõusoleku Pagulasabi uudiskirja saamiseks. Uudiskirja tellimisest on võimalik igal ajal loobuda kirjutades press@pagulasabi.ee või vajutades uudiskirja all nuppu “Loobu tellimusest”. Kui liitute meie uudiskirjaga, kasutame teie e-maili aadressi vaid uudiskirjade saatmiseks. 

Kirja teel edastatud päringud ja pakkumised

Kui võtate meiega ühendust e-kirja teel, arhiveerime teie kirja või päringu töötlemiseks vajalikud andmed ja võimalikud edasised arutelud. Kui saame teilt e-kirja, eeldame, et võime sellele vastata samuti e-kirja teel. Kui eelistate mõnda muud suhtlusmeetodit, palume sellest teada anda.

Küpsiste kasutamine

Veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks salvestab Pagulasabi veebileht mõnikord külalise seadmesse väikseid andmefaile – nn küpsiseid. Enamik suurtest veebilehtedest teeb seda samuti.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiilsesse seadmesse külastuse käigus. See võimaldab veebilehel jätta meelde kasutaja toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea külaline neid iga kord uuesti sisestama.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Võime kasutada küpsiseid ja küpsistele sarnaseid vahendeid veebiliikluse analüüsimiseks, kasutajakogemuste parandamiseks ja selle personaliseerimiseks. Küpsiseid võivad kasutada ka kolmandad osapooled, kelle teenuseid meie koduleht kasutab. Pagulasabi veebilehte kasutades nõustute, et veebileht kasutab küpsiseid.

Kuidas küpsiseid oma seadmes kontrollida?

Te võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba arvutis olevad küpsised ning küpsised mis tahes ajal tagasi lükata, muutes oma brauseri seadeid (kui brauser seda võimaldab) või lõpetades Pagulasabi veebilehe kasutamise. Teatud funktsioone saab veebileht pakkuda vaid küpsiseid kasutades ja kui otsustate küpsistest loobuda, ei pruugi need funktsioonid kättesaadavad olla.

Google Analytics ja küpsised

Pagulasabi kasutab Google Analytics'it, s.o veebianalüüsi teenust, mida pakub Google, Inc. Google Analytics kasutab küpsiseid. Kogutud küpsiste põhjal luuakse raporteid, mida Google säilitab. Vastavad reeglid on sätestatud Google’i privaatsuspoliitikas. Teil on võimalik keelata küpsistega kogutud andmete (sh IP-aadressi) edastamine Google’ile ja nende andmete edasine töötlemine Google’i serverites (selleks järgi vastavaid Google'i juhiseid).

Küsimuste tekkimisel kirjutage e-posti aadressil info@pagulasabi.ee

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.