Skip to main content

Toeta meid!

Olla pagulane ei ole vaba valik. See on sundolukord. 
Üksi võõral maal, ilma toetuse ja abita, on raske oma elu otsast peale alata.

 

Eesti Pagulasabi töötab selle nimel, et Eestisse saabunud pagulased saaksid uues ühiskonnas võimalikult kiiresti kohaneda ning et oma kodudest lahkunud inimesed ei jääks hätta ka väljaspool Eesti piire.

Ka Sina saad pagulasi aidata! Üks viis meie kaudu pagulasi aidata on teha meile annetus – ühekordne või regulaarne.

Annetusi saab teha pangalingi kaudu siinsamal lehel või tehes sobivas summas ülekande MTÜ Eesti Pagulasabi annetuskontole SEB pangas (a/a EE791010220258852223) või Swedbankis (a/a EE392200221056272250).

Et annetuste kasutus oleks selge ja läbipaistev ning et anda annetajatele võimalus toetada just endale meelepärast tegevussuunda, on meil loodud kaks kampaaniat - Ukraina heaks ja Armeenia heaks: 

  • Ukraina heaks! – sellesse fondi annetades toetad meie Ukraina suunalist tegevust, sh humanitaarabi pakkumist Ukrainas kohapeal, inimeste evakueerimist piiridelt ning saabuvate inimeste toetamist Eestis.
  • Armeenia heaks! - sellesse fondi annetades toetad meie Armeenia suunalist tegevust, sh Armeeniasse saabunud pagulasi, et aidata neil oma elu uuesti üles ehitada - juhul kui koju naasmine ei osutu võimalikuks. Annetusi kasutame humanitaarolukorrale vastamiseks ja kriisi pikaaliste mõjude leevendamiseks.

Annetada on võimalik ka ilma kindlat kampaaniat valimata ja sellisel juhul annate meile vabad käed kasutada vahendeid seal, kus neid just kriisiolukorras enim vaja läheb. 

Eesti Pagulasabi järgib annetuste kogumise hea tava põhimõtteid.

 

Toeta haavatavas olukorras olevaid inimesi:
Please choose an amount.
Vali üks meie kampaaniatest:
Vali sobiv maksemeetod:
Pilt
Illustrations_S_size_exclamation
Anneta kindlale eesmärgile

Selleks, et annetuste kogumine oleks selge ja läbipaistev ning annetajatel oleks võimalus annetada konkreetsele eesmärgile, oleme loonud kampaaniad

Ukraina heaks!
Armeenia heaks!

Eesti Pagulasabi töötab selle nimel, et aidata Eestisse saabunud pagulastel võimalikult kiiresti uut elu alustada ning toetada ka inimesi, kes on sunnitud oma kodudest põgenema ka väljapool Eesti piire.
Ka sina saad pagulasi aidata!

 Üks võimalus kodu kaotanud inimesi aidata on meie organisatsiooni kaudu, kas ühekordse või korduva annetuse teel.

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
CAPTCHA
1 + 1 =
Verification that you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.