Skip to main content

MindSpring

MindSpring

MindSpring programm on grupipõhine programm pagulastele, mis toetab hakkamasaamist uues ja võõras riigis. Programmis osalemine tõstab grupiliikmete teadlikkust, annab uusi teadmisi ja oskuseid, mis aitavad paremini mõista uut olukorda ja toime tulla igapäevaste väljakutsetega, ennetada probleeme ja luua alus sotsiaalsele võrgustikule.

MindSpringi meetod on ainulaadne, kuna grupikohtumisi juhib sarnase kogemuse, päritolu ja keelega väljaõppinud treener, kes mõistab osalejate probleeme ning seeläbi loob usalduse ja turvatunde.

MindSpring programmi pakume kolmele sihtrühmale: lapsevanematele, noortele ja lastele.

Pilt
mindspring

MindSpringi meetod on ainulaadne, kuna grupikohtumisi juhib sarnase kogemuse, päritolu ja keelega väljaõppinud treener, kes mõistab osalejate probleeme ning seeläbi loob usalduse ja turvatunde.

 

MindSpring programme pakume kolmele sihtrühmale:
  • Lapsevanematele mõeldud MindSpringi eesmärk on tugevdada ja toetada vanemlikke oskusi.  Lapsevanematele mõeldud MindSpringi grupis on fookuses nii vanemlus ja lastekasvatus, normid ja väärtused, laste õigused kui ka identiteet, stress ja traumad.
  • MindSpringi noorterühmades keskendutakse noorukieale, üksindusele ja kogukonnale, aga ka stressile, identiteedile ja traumadele. Seega keerleb peateema paguluses elamisega seotud probleemide ümber, mis tulenevad täiskasvanuks saamisest, olles mõjutatud sõja ja põgenemise minevikust.
  • Mindspring lastele eesmärk on tugevdada identiteeditunnet, positiivset minapilti, teadmisi oma tunnetest ja äratundmist, kuidas neid reguleerida, samuti teadlikku arusaamist sellest, kuidas nendega kõige paremini toime tulla. Lõpuks annavad rühmakohtumised väärtuslikku kogemust ja  tugevdavad usku iseendasse. Samuti luuakse olulisi suhteid teiste sarnases olukorras olevate lastega.

Üks grupp kohtub kahe kuu jooksul kaheksa korda. Üks kohtumine kestab 2h.

Huvi korral kirjutage laura@pagulasabi.ee või registreeruge siin.


Oleme Mindspring meetodi sertifitseeritud esindaja ning levitaja Eestis.

Pilt
mindspring

 

 

Soovid panustada?

Kas sa soovid midagi teisiti teha? Võta meiega ühendust ning liitu Eesti Pagulasabiga! Saa osa tööst, mida teeme üle maailma. 

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.