Skip to main content

Rahvusvaheline humanitaarabi konverents: makro-trendid humanitaarabis

Eesti Pagulasabi eestvedamisel toimub 9. novembril Tallinnas, Fotografiskas rahvusvaheline humanitaarabi konverents, mis toob kohale mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide esindajad. 

Konverents keskendub valdkonna makrotrendidele: 

  • humanitaarabi muutumine rahapõhisemaks;
  • andmepõhisuse ja digitaliseerumise olulisuse kasv;
  • kohapealse reageerimisvõimekuse arendamine.

Paneelides astuvad teiste seas üles esindajad ECHOst (European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations), Norra Pagulasabist, OCHAst (Office for the Coordination of Humanitarian Affairs) ja Ukraina mittetulundusühingust Centre of United Action.

Konverentsi juhatavad sisse Eesti Pagulasabi juhataja Eero Janson ja Välisministeeriumi välismajanduse ja arengukoostööküsimuste asekantsler Mariin Ratnik.

Avakõne peab ALNAPi (Active Learning Network for Accountability and Performance) juht Juliet Parker. ALNAP on rahvusvaheline võrgustik, mis koondab enda alla mittetulundusühinguid, ÜRO agentuure, Punase Risti ja Punase Poolkuu liikumise liikmeid, toetajaid, akadeemikuid, organisatsioone ja konsultante, kes on pühendunud õppimisele, et parandada humanitaarkriisidele reageerimise võimekust. 

Konverents toimub inglise keeles ning huvilistel on võimalik ennast registreerida 31. oktoobrini läbi meie kodulehel asuva vormi, kust on leitav ka konverentsi täpne aja- ja sisukava.  

Projekti toetab ESTDEV - Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus. 

Liitu üritusega Facebookis

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.